Spring Vacation 2016

Spring Vacation 2016

posted Feb 12, 2016, 4:00 AM by Jerry Lillard   [ updated Feb 12, 2016, 4:02 AM ]

Hello Church,
The Spring Vacation is coming soon and here is the basic information and the registration form. Our last trip to Slavikov was a lot of fun and doing something active to build relationships in the Church is always good.
Please read the registration form about all the costs. April 15th is the deadline for registration. Those that register early will get the best choices. so register soon. The members of CNN Prague have first priority to the registration and only afterwards can we bring guests. This is to ensure we have as many from the Church as possible.

Here is the link for the registration form.

https://form.jotformeu.com/40193724878363

Blessings
Pastor Jerry


Ahoj církvi,

jarní dovolená se blíží a tady jsou základní informace a přihláška. Náš poslední výlet do Slavíkova byl moc zábavný a aktivně něco dělat pro budování vztahů v církvi je vždycky dobré. Prosím, pročtěte si přihlášku se všemi podrobnostmi k ceně. Nejpozději je možné se přihlásit do 15.4. Ti, kdo se zaregistrují dříve dostanou nejlepší místa, tak se zaregistrujte brzy. Prioritu při přihlašování mají členové CNN Praha, hosty je možné přihlašovat pokud potom bude volno, to je proto, aby z církve mohlo jet co nejvíce lidí.


Tady je odkaz na přihlášku:S požehnáním,

Pastor Jerry


1-1 of 1